Yemek Masası Üstü Avizeleri

Yemek Masası Üstü Avizeleri

Kategori: Eviniz İçin Avize Seçimi (3. Bölüm) Okunma: 4701

Misafirleriniz veya aileniz ile uzun ve keyifli zamanlar geçirdiğiniz yemek odalarında yerinde yapılmış bir aydınlatma tercihi çok önem isteyen bir konudur. Doğru seçilmiş Yemek Masası Üstü Avizeleri ile hem güzel bir yemek ambiansı hem de konforlu bir ortam sağlayabilirsiniz.

Yemek Masası Üstü Avizeleri seçerken dimmerli yani ışık gücünün ayarlanabilir olması çok kullanışlıdır. Bu ışık gücünün ayarlanabilir olduğu Yemek Masası Üstü Avizeleri sayesinde yemek odanızı istediğiniz ambiansa uygun olarak hazırlayabilirsiniz. Işığı istediğiniz oranda kısarak romantik bir atmosfer sağlayabilir veya ışık gücünü biraz arttırarak daha enerjik ve sıcak bir yemek ortamı elde edebilirsiniz. 

Yemek odasındaki aydınlatma ile Yemek Masası Üstü Avizeler birbirleri ile uyumlu olmalıdırlar. Bir tarafta avize kullanılırken diğer tarafta Sarkıt lambalar tercih edilebilir. Bu sayede dekoratif bütünlüğü yakalamış olursunuz. 

Yemek masasının üzerinde kullanılacak avize seçimine ayrıca dikkat edilmesi gerekmektedir. Öncelikle yemek masanızın boyutu yapacağınız Yemek Masası Üstü Avize seçiminde belirleyici rol üstlenmektedir. Örneğin; yemek masanızın ebadına uygun büyüklükte seçilecek olan Yemek Masası Üstü Avizeleri, ışığı doğrudan masaya doğru vermemeleri gerekir. Işığı doğrudan masaya veren avizeler yemek yiyen insanların gözünü alacak ve rahatsızlık verecektir. 

Seveceğiniz avize modelleri