Avize Genel Konular (2.Bölüm)

Abajur Modelleri ve Kullanım Fikirleri
17 Nov / 2016

Abajur Modelleri ve Kullanım Fikirleri

Oluşturan: text_none_author Kategori: Avize Genel Konular (2.Bölüm) Okunma: 2664 Yorum: 0

Abajurlar tüm mekanlarda tercih edilen ve aydınlatma ihtiyacının yanı sıra mekanların dekorasyonunu da zenginleştiren ürünlerdir. Abajurlar özellikle romantik bir ambians yaratılmak istenen salon dekorasyonu için tercih edilen aydınlatma seçenekleridir. Odanın dekorasyonuna uygun olarak seçilmiş Abajur Modelleri sayesinde daha samimi ve hoş bir mekan aydınlatması elde etmek mümkün hale geliyor. 

Avize Modelleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler
04 Nov / 2016

Avize Modelleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Oluşturan: text_none_author Kategori: Avize Genel Konular (2.Bölüm) Okunma: 4388 Yorum: 0

Avize seçimi evin dekorasyonunu öne çıkaran, odadaki görselliği sağlayan ve evin ambiansını değiştiren aksesurlardır. Pahalı lüks bir avizeyi çok beğenebilirsiniz ama duruma göre daha uygun fiyatlı bir avize modeli odanızın dekorasyonu ile uyumlu olduğu için daha şık bir görünümde katabilir. Bu sebepledir ki avize seçimi sırasında kriteriniz avizenin fiyatı değil modelin odanızın dekorasyonu ile ne kadar uyumlu olduğudur.

Avize Modelleri ve Ev Dekorasyonu ile Uyumu
10 Nov / 2016

Avize Modelleri ve Ev Dekorasyonu ile Uyumu

Oluşturan: text_none_author Kategori: Avize Genel Konular (2.Bölüm) Okunma: 3356 Yorum: 0


Evlerimizde kullanacağımız farklı Avize Modelleri ile bambaşka dekorasyon tarzları yakalayabilirsiniz. Avizeler ile sağlayacağımız küçük değişiklikler sayesinde evimizin ve odalarımızın dekorasyonunda fark yaratabilmek mümkün. Evlerimizin her bir odası için kullanılacak Avize ihtiyaçları değişiktir ve farklı Avize Modelleri uygulamak çok önemlidir. Eviniz için ne kadar başarılı bir dekorasyon tarzı yaratırsanız yaratın seçeceğiniz Avize Modelleri yanlış olacak olursa tüm dekorasyonun ambiansı yok olacaktır. 

Avize Modelleri ve Teknik Özellikleri
12 Nov / 2016

Avize Modelleri ve Teknik Özellikleri

Oluşturan: text_none_author Kategori: Avize Genel Konular (2.Bölüm) Okunma: 2537 Yorum: 0


Avizeler teknik özelliklerine göre bir kaç farklı gruba ayrılırlar. Bunlar duy tipi, duy sayısı ve ürettiği maksimum güce göre değerlendirilmektedir. Duy tipi denilen Avize Modelinde kullanılacak ampulün hangisi olduğunu belirtmekte ve genellikle E-14 ve E-27 modeli kullanılmaktadır. Bu duyların daha çok kullanılmasının nedeni hem arıza halinde çok bilinir olmaları sayesinde daha kolay tamir edilmelerini hem de bu model avizeler için uygun ampul bulmanın çok daha basit olmasını sağlamaktadır. 

Avize Modellerini Doğru Asmanın Önemi
19 Nov / 2016

Avize Modellerini Doğru Asmanın Önemi

Oluşturan: text_none_author Kategori: Avize Genel Konular (2.Bölüm) Okunma: 5515 Yorum: 0

Sarkıt Avize Modelleri aydınlatma dekorasyonunun en önemli araçları haline geldiler. Evinizin hemen her odası için uygun bir tane Avize Modeli bulmanız artık çok mümkün. Hangi oda için hangi model Avize seçmeli ve Avizenizi hangi yükseklikte asmalı gibi birkaç önemli sorunun cevabı ile ilgili doğru bilgiler sayesinde Avizeleri kullanarak dekorasyona hareket katmak çok kolay.

AvizeModa.com Avize Modelleri
18 Nov / 2016

AvizeModa.com Avize Modelleri

Oluşturan: text_none_author Kategori: Avize Genel Konular (2.Bölüm) Okunma: 3030 Yorum: 0

Ev tasarımınızın ambiansını değiştiren ve stilini tamamlayan en önemli unsurlar kullanılan Avize Modelleridir. Bir odanın dekorasyonunu ortaya çıkarmak ve daha iyi bir görsellik elde etmek için doğru Avize Modelleri seçilmeli. Mobilya ve aksesuarlar ile birlikte oluşturulan dekoratif görünümü desteklemek için yine mekanın dekorasyon stiline uygun Avizeler ile odada istenilen ortam ve şık atmosfer elde edilebilir. 

Aydınlatma Çeşitleri ve Avize Kullanımı
21 Nov / 2016

Aydınlatma Çeşitleri ve Avize Kullanımı

Oluşturan: text_none_author Kategori: Avize Genel Konular (2.Bölüm) Okunma: 5407 Yorum: 0

Aydınlatma çeşitleri; mekan dekorasyonun en etkili unsurlarından biridir. Doğru aydınlatma modeli kullanılan odanın daha stil sahibi, şık ve gösterişli görünmesini sağlamak sizin elinizdedir. Ayrıca aydınlatmalar; odada kullanılan mobilyaların, tabloların veya dekoratif eşyaların da tercihe ve ihtiyaca göre ön veya arka planda tutulmasına imkan verir. 

Banyo Aplik Modelleri
18 Nov / 2016

Banyo Aplik Modelleri

Oluşturan: text_none_author Kategori: Avize Genel Konular (2.Bölüm) Okunma: 7447 Yorum: 0

Banyonuz evinizin önemli odalarından biridir, ancak malesef çoğu zaman banyo aydınlatmalarına yeteri kadar önem verilmez. Konu odaların aydınlatmasına gelince nedense banyolar en az önem verilen mekanlar olur. Bir çok insan aydınlatma dekorasyonu yaparken banyoya ekstra para harcamaktan kaçınır. Aydınlatma için ayrılan bütçenin neredeyse tamamı salon, oyurma odası ve mutfak için harcanır. Banyolarda ise tavanda yer alan tek bir lamba tüm mekanı aydınlatmak için yeterli görülür.

Banyolarda Kristal Taşlı Avize Modelleri Kullanmak
03 Nov / 2016

Banyolarda Kristal Taşlı Avize Modelleri Kullanmak

Oluşturan: text_none_author Kategori: Avize Genel Konular (2.Bölüm) Okunma: 2484 Yorum: 0

Evinizin hangi odası olursa olsun ortamın şıklığını tamamlayan aksesuarlar kesin olarak Kristal Taşlı Avizelerdir. Kullanıldıkları tüm mekanlarada görselliği ön plana çıkartan avizeler, aynı zamanda odalara kazandırdıkları derinlik hissi ile daha ferah ve konforlu bir ortamın yaratıcılarıdır. Avizemoda.com olarak bu yazımızda sizlere banyo aydınlatma tercihleri arasında mekanda yarattığı şık ve zengin görünümü ile tarzınızı yansıtacak gösterişli Kristal Taşlı Avize Modelleri ve banyonuzda kullanmayı tercih etmeniz durumunda yaratacağı muhteşem etkilerini anlatmak istiyoruz.

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)
Seveceğiniz avize modelleri