Eviniz İçin Avize Seçimi (3. Bölüm)

Abajür Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
01Nov / 2016

Abajür Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oluşturan: avizemoda.comKategori: Eviniz İçin Avize Seçimi (3. Bölüm)Okunma: 1340Yorum: 0

Aydınlatma sistemleri evlerimizin dekorasyonunu göz önüne çıkaran en önemli etkenlerdir. Odalarımızda kullandığımız avizeler, aplikler, Abajürler ve masa lambaları gibi aydınlatma üniteleri evimizin tasarımına ruh ve görsellik katarlar. Bu aydınlatma ünitelerinin en önemlilerinden bir tanesi de Abajürlerdir. Abajürler sadece bir aydınlatma kaynağı olarak değil, estetik görünümleri ile de ev dekorasyonuna hareket katan aksesuarlar olarakta kullanılır.

Armatür Modelleri Kullanarak Bahçe Aydınlatması
02Nov / 2016

Armatür Modelleri Kullanarak Bahçe Aydınlatması

Oluşturan: avizemoda.comKategori: Eviniz İçin Avize Seçimi (3. Bölüm)Okunma: 1661Yorum: 0

Bahçeler yaz veya kış farketmeksizin her mevsim kullanılabilen çok özel mekanlardır. Sadece gündüz vakitlerinde değil, hava karardıktan sonra da bahçe kullanım için size ayrı bir ambiyans yaratma imkanı veren bir alandır. Kullanacağınız doğru Armatür Modelleri ile bahçenizde harikalar yaratabilirsiniz. Eğer bahçenizi akşamlarıda kullanmak istiyorsanız aydınlatmasıyla ilgili bilmeniz gereken bazı önemli detaylar var.

Avize Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
31Oct / 2016

Avize Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oluşturan: avizemoda.comKategori: Eviniz İçin Avize Seçimi (3. Bölüm)Okunma: 1241Yorum: 0

Ampulün evlerimizde ilk defa yandığı günlerden bu güne kadar geçen süre içinde aydınlatma ekipmanları büyük evrimler geçirerek insanlar için bir gereklilik olmaktan çok bir dekor unsuru haline gelmişlerdir. Ampul geçirdiği bu evrim süresi içinde modernleşerek günümüze ayak uydurmuş ve Avize Modellerine dönüşmüştür.

Avize Seçimi ve Odalara Göre Kullanım Şekli
11Nov / 2016

Avize Seçimi ve Odalara Göre Kullanım Şekli

Oluşturan: avizemoda.comKategori: Eviniz İçin Avize Seçimi (3. Bölüm)Okunma: 2618Yorum: 0

Hem görsellik hem de estetik açıdan Avize Seçimi son derece önemli bir konudur. Tabiki ışıkların rengi insanların zevklerine göre farklılık gösterebilir. Mesela bazı kişiler loş ortamları severken bazı kişiler ise göz alıcı parıldayan ışıkları yani ortamı son derece belirgin gösteren Avize Modellerini tercih etmektedir. Bu nedenle ev dekorasyonunda Avize Seçimi büyük önem kazanmaktadır.

Kristal Taşlı Avizeler ve Sarkıt Avizeler
01Nov / 2016

Kristal Taşlı Avizeler ve Sarkıt Avizeler

Oluşturan: avizemoda.comKategori: Eviniz İçin Avize Seçimi (3. Bölüm)Okunma: 3091Yorum: 0

Evlerde misafir konuk etmek için en çok salonlar kullanılır. Bu nedenle salonlar her zaman göz önündedir ve aydınlatma seçeneklerinin doğru seçimi çok önemlidir. Hem kullanışlı bir salon hem de şık bir görüntü elde etmek için en çok tercih edilen aydınlatma üniteleri Kristal Taşlı Avizeler ve Sarkıt Avizeler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sarkıt Avize Modelleri ve Kullanım Şekilleri
14Nov / 2016

Sarkıt Avize Modelleri ve Kullanım Şekilleri

Oluşturan: avizemoda.comKategori: Eviniz İçin Avize Seçimi (3. Bölüm)Okunma: 2543Yorum: 0

Sarkıt Avize Modelleri çoğunlukla kullanıldıkları mekanın merkez noktasına tekli olarak asılır. Mekanda loş kalmış köşeler ya da isteğe bağlı olarak ışıklandırılması gereken bölümler var ise bu bölümlerin aydınlatılmasında abajur ya da lambader tercih edilebilir. Ancak bu durum aydınlatma dekorasyonunda bir kural değildir. Grup halinde kullanılan Sarkıt Avize Modelleri kimi zaman dekorasyona ayrı bir ambians kattığını bir çok defa görmüşüzdür.

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Seveceğiniz avize modelleri