Hakkımızda

www.avizemoda.com

1994 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Hizmetlerimiz alanları kapsamındaki konularla ilgili belirlenmiş  Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet sunmayı hedeflemiştir. Konusunda uzman bir kadroya sahip olan firmamız, gelişen teknolojik yeniliklere araştırma ve eğitime önem vererek uyum sağlayarak bilinçli bir sorumluluk anlayışıyla hizmet vermektedir. Hizmetin birey üzerinde yoğunlaşmasına önem veren firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışını hedef almıştır. Bu anlamda pazarını geniş tutarak www.avizemoda.com sitesinde avize ve aydınlatma ürünleri satışını gerçekleştirmektedir.

 

VİZYONUMUZ;

Bilgi yönetimi alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

 

DEĞERLERİMİZ;

» Müşteri Odaklılık
» Güvenilirlik 
» Yenilikçilik 
» Liderlik 
» Girişimcilik 
» Araştırmacılık 
» Dinamizm
» Verimlilik 
» Takım Ruhu

 

KALİTE POLİTİKAMIZ;

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü , en kaliteli işçilikle ve malzemeyle sağlayarak, işi eksiksiz, tam ve zamanında teslim etmek.
Ekip çalışmasını organizasyon kültürü olarak benimseyerek, müşterilerimize aynı takımda ortak başarıyı hedeflediğimizi hissettirmektir.
Karşılıklı güven , iyi niyet ve profesyonellik çerçevesinde uzun vadeli müşteri memnuniyetine odaklanarak her zaman daha iyiye adım atmaktır.