En Son yazılar

Aydınlatma Çeşitleri ve Avize Kullanımı
21 Nov / 2016

Aydınlatma Çeşitleri ve Avize Kullanımı

Oluşturan: text_none_author Kategori: Avize Genel Konular (2.Bölüm) Okunma: 5257 Yorum: 0

Aydınlatma çeşitleri; mekan dekorasyonun en etkili unsurlarından biridir. Doğru aydınlatma modeli kullanılan odanın daha stil sahibi, şık ve gösterişli görünmesini sağlamak sizin elinizdedir. Ayrıca aydınlatmalar; odada kullanılan mobilyaların, tabloların veya dekoratif eşyaların da tercihe ve ihtiyaca göre ön veya arka planda tutulmasına imkan verir. 

Avize Modellerini Doğru Asmanın Önemi
19 Nov / 2016

Avize Modellerini Doğru Asmanın Önemi

Oluşturan: text_none_author Kategori: Avize Genel Konular (2.Bölüm) Okunma: 5322 Yorum: 0

Sarkıt Avize Modelleri aydınlatma dekorasyonunun en önemli araçları haline geldiler. Evinizin hemen her odası için uygun bir tane Avize Modeli bulmanız artık çok mümkün. Hangi oda için hangi model Avize seçmeli ve Avizenizi hangi yükseklikte asmalı gibi birkaç önemli sorunun cevabı ile ilgili doğru bilgiler sayesinde Avizeleri kullanarak dekorasyona hareket katmak çok kolay.

Banyo Aplik Modelleri
18 Nov / 2016

Banyo Aplik Modelleri

Oluşturan: text_none_author Kategori: Avize Genel Konular (2.Bölüm) Okunma: 7332 Yorum: 0

Banyonuz evinizin önemli odalarından biridir, ancak malesef çoğu zaman banyo aydınlatmalarına yeteri kadar önem verilmez. Konu odaların aydınlatmasına gelince nedense banyolar en az önem verilen mekanlar olur. Bir çok insan aydınlatma dekorasyonu yaparken banyoya ekstra para harcamaktan kaçınır. Aydınlatma için ayrılan bütçenin neredeyse tamamı salon, oyurma odası ve mutfak için harcanır. Banyolarda ise tavanda yer alan tek bir lamba tüm mekanı aydınlatmak için yeterli görülür.

AvizeModa.com Avize Modelleri
18 Nov / 2016

AvizeModa.com Avize Modelleri

Oluşturan: text_none_author Kategori: Avize Genel Konular (2.Bölüm) Okunma: 2988 Yorum: 0

Ev tasarımınızın ambiansını değiştiren ve stilini tamamlayan en önemli unsurlar kullanılan Avize Modelleridir. Bir odanın dekorasyonunu ortaya çıkarmak ve daha iyi bir görsellik elde etmek için doğru Avize Modelleri seçilmeli. Mobilya ve aksesuarlar ile birlikte oluşturulan dekoratif görünümü desteklemek için yine mekanın dekorasyon stiline uygun Avizeler ile odada istenilen ortam ve şık atmosfer elde edilebilir. 

Abajur Modelleri ve Kullanım Fikirleri
17 Nov / 2016

Abajur Modelleri ve Kullanım Fikirleri

Oluşturan: text_none_author Kategori: Avize Genel Konular (2.Bölüm) Okunma: 2638 Yorum: 0

Abajurlar tüm mekanlarda tercih edilen ve aydınlatma ihtiyacının yanı sıra mekanların dekorasyonunu da zenginleştiren ürünlerdir. Abajurlar özellikle romantik bir ambians yaratılmak istenen salon dekorasyonu için tercih edilen aydınlatma seçenekleridir. Odanın dekorasyonuna uygun olarak seçilmiş Abajur Modelleri sayesinde daha samimi ve hoş bir mekan aydınlatması elde etmek mümkün hale geliyor. 

Sarkıt Avize Modelleri ve Kullanım Şekilleri
14 Nov / 2016

Sarkıt Avize Modelleri ve Kullanım Şekilleri

Oluşturan: text_none_author Kategori: Eviniz İçin Avize Seçimi (3. Bölüm) Okunma: 3151 Yorum: 0

Sarkıt Avize Modelleri çoğunlukla kullanıldıkları mekanın merkez noktasına tekli olarak asılır. Mekanda loş kalmış köşeler ya da isteğe bağlı olarak ışıklandırılması gereken bölümler var ise bu bölümlerin aydınlatılmasında abajur ya da lambader tercih edilebilir. Ancak bu durum aydınlatma dekorasyonunda bir kural değildir. Grup halinde kullanılan Sarkıt Avize Modelleri kimi zaman dekorasyona ayrı bir ambians kattığını bir çok defa görmüşüzdür.

Plafonyer Avize Modelleri
13 Nov / 2016

Plafonyer Avize Modelleri

Oluşturan: text_none_author Kategori: Avize Genel Konular (2.Bölüm) Okunma: 2355 Yorum: 0

Avizeler günümüzde model, tarz, renk ve ışıklandırma seçenekleri bakımından binlerce farklı alternatif ile her ihtiyaç ve isteğe cevap verebilen dekoratif ürünler haline gelmiştir. Bunlardan biri de Plafonyer Avize Modelleridir. Çoğunlukla LED ampullerin kullanıldığı Plafonyer Avize Modelleri yeni nesil tavan aplikleri olarakta adlandırılmaktadır. 

 

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 58 (6 Sayfa)
Seveceğiniz avize modelleri