Güvenli Ödeme Yöntemleri

Kredi Kartı İle Güvenli Ödeme;

Web sitemiz üzerinde beğendiğiniz avize modellerini sipariş vereceğiniz esanada, 128 Bit SSL Seltifikası ile gizliliğinizi koruyan alt yapı sayesinde kredi kartı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Özel şifreleme sayesinde kredi kartı bilgileriniz 3. kişilere ulaşmadan güvenli bir şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz. Web sitemizde 3D güvenlik protokolü kullanılmaktadır. Bu sayede yapmış olduğnuz ödeme onayı önce telefonunuza mesaj olarak gelir bu mesajdaki şifreyi 3D güvenli ödeme kısmına girdiğinizde kartınızdan sipariş verdiğinizi avize ürününün ödemesi alınır. 

Banka Havalesi/EFT ile Ödeme;

Sitemizde ki ürünleri beğenip almayı düşündüğünüzde banka havalesi ile ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Kredi kartı kullanmayı istemeyen müşterilerimiz için alternatif bir ödeme yöntemidir. Siparişinizi vereceğiniz ekranda sol kısımda banka havalesi ile ödeme yapacağım kısmını seçtiğiniz zaman. Sistem otomatik olarak siparişinizi alır sipariş referans numarasını ve hesap numarasını ekranda gösterir. 5 İş günü içinde bankamıza sipariş verdiğiniz referans numarası ile eft veya havale yaptığınızda ödeme hesaplarımıza gelir böylece ürünleriniz hazırlanmaya başlar ve size en hızlı şekilde kargolanır. 

Kapıda Güvenli Ödeme;

Bu ödeme yönteminde ise sipariş veridğiniz ürünlerin ödemesini kargo kapıya geldiğinde tarafınızadan nakit olarak tahsil eder. Ödeme işlemlerinde 3. seçenek olarak kullanabilirsiniz. Hiç bir şekilde kredi kartı veya banka kartı kullanmayan veya kullanmaktan kaçınan müşterilerimiz için kapıda ödeme yöntemi tercih edilme sebebidir. Ancak kredi kartı ile güvenle ödeme yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz. 

Avizemoda.com Keyifli alışverişler diler.